جزئیات مقاله

روشن نشدن اسپلیت و داکت اسپلیت_علل ها

روشن نشدن اسپلیت و داکت اسپلیت_علل ها

درود بی کران بر شما هموطن عزیز

 

از بارزترین و عمده ترین علت و علل های روشن نشدن اسپلیت و داکت اسپلیت ها بعد از چک کردن مدار و مسیر برق ورودی !؟ ازبین رفتن و سوختن اول از و مهمتر از همه برد الکترونیکی کولرگازی شماست چراکه وظیفه مستقیم تقسیم برق پس از ترمینال ورودی به تمامی قطعات برد دستگاه می‌باشد و این اتفاقات با هزینه های بعضاً بسیار بالا اول از همه بخاطر عدم سرویس و چکاپ سال به سال دستگاه توسط افراد متخصص  می‌باشد و در مرحله بعدی نبود محافظ برق مخصوص کولرهای گازی و سپس سیم کشی نامناسب می‌باشد ، البته ناگفته نباشد این فقط برخی و عمده علل هاست.

یادتان باشد تعمیر اسپلیت و در کل کولرهای گازی امریست تخصصی که حتما برای جلوگیری از خسارت های احتمالی باید بدست افراد ماهر و با پشتیبانی شرکت های معتبر باشد تا اگر خدایی نکرده موردی برای کار پیش آمد شخص تکنسین دارای پشتیبان و محل و مکان مشخص باشد. 

 

سرویس اسپلیت

تعمیر اسپلیت 

تعمیر داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپیلت

با هر برند مشخصات 

سامکوسرویس

.....

سامکوسرویس پرقدرت برای شما

باما در ارتباط باشید

 

 

عزیزانم با خواندن این مقاله مختصر و مفید متوجه شدیم اگر دیدیم پنل اسپلیت دیواری یا داکت اسپلیت سقفی و یا هر مدل و تیپ از این سری دستگاه های ما روشن نمیشود به سرو کله زدن ویا به اصطلاح انگولک کردن دستگاه نپردازیم چرا که میزان خسارت وارده را چندین چند برابر قطعا خواهید کرد و کار تکنسین تعمیر را چه بسا سخت و پیچیده تر خواهید کرد.

0 نظرات:

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *